DIŞ MEKAN SOĞUTMA
 
Eğer dış mekanlarda bulunmak sizin için bir tutkuysa, doğanın keyfini çıkarırken artık sıcaktan bunalmanız gerekmeyecek.. Kullanılabilir alanınızı etkili ve düşük işletme maliyetli Opal soğutma ve nemlendirme sistemi ile rahatlıkla kullanarak cirolarını arttırabilirler. Opal soğutma ve nemlendirme sisteminin dış mekanlarda kullanımı otel,restoran, çardak altları, bahçeler, havuz başları, gol alanları, teniz kortları, stadyumlar gibi mekanlarda idealdir. 

Opal Soğutma ve nemlendirme sistemi sayesinde en bunaltıcı havalarda bile konforlu bir dış mekana sahip olabilir ve 1000 PSİ yüksek basınçta yaratılan yüksek teknoloji ürünü fogging sayesinde hava sıcaklığını 16 ° C düşürebilirsiniz.


Sistem su damlacıklarının ortalama 5 mikronlara kadar indirebilir. Bu insan saçının 1/10 kadar büyüklük anlamına gelir. 1gr su buharlaşmak için yaklaşık 600 kalori ısıya ihtiyaç duyar. Bu incelikte su damlacıkları havayla temas ettiklerinde aniden buharlaşıp havanın ısısını alarak yerini soğuk havaya bırakır. Çok sıcak havalarda dahi sudan çıktığımızda üşümemizin nedeni suyun buharlaşmak için ihtiyaç duyduğu ısıyı vücudumuzdan almasıdır.Sistemin kullanılması anında gerçekleşen buharlaşma herhangi bir ıslanmaya ve ciddi nem artışlarına neden olmaz.


Sistemin özellikleri 
1-0.5 mikrona kadar çift filtreleme
2-Damlama ve akıntıya karşı özel valfler
3-800-1500 PSİ endüstriyel pompalar
4-Tekli veya çoklu kontrol kademeleri
5-Paslanmaz çelik boru hattı
6-Otomatik su valfi
7-Opsiyonel sert su tasfiyesi